טל' יעקוב בן טובים-0522435115

טל' מוטי אדר - 0522993463

Facebook
חפש
Clock
דף הבית >> השירותים שלנו
 
עם ניסיון של יותר מ-25 שנה אנחנו מספקים שירותי מיזוג אויר וגבס ברחבי הארץ. חברת י.ב.ט מיזוג אויר וגבס, מומחית מס' 1 בארץ ל-התקנת מזגן מיני, מרכזי ומפוצלים,.ומערכות מיזוג מולטי אינוורטר, ומיני VRF. .מתמקדת בעיקר בשוק הפרטי למגורים, ומתמחה במזגנים המיני מרכזים מכל הסוגים. המומחיות של חב' י,ב,ט מיזוג אויר וגבס, הינה בעיקר בבצוע התקנות של מזגן מיני מרכזי בשילוב עם עבודת ו עיצוב הגבס אשר נעשה על ידינו  בעזרת הדמיה ממוחשבת . כמו כן יש לנו חנות מקוונת בה אנחנו מוכרים את כל סוגי המזגנים של החברות אלקטרה ותדיראן.
 

חנות מזגנים מקוונת אלקטרה תדיראן,
מזגנים מיני מרכזי ומפוצלים,מולטי אינוורטר

לחברת י.ב.ט יש חנות מקוונת עם היצע גדול מאוד של מזגנים מכל הדגמים (מיני מרכזים, מפוצלים, מולטי אינוורטר, מיני VRF,מיני מרכזי אינוורטר ) .המומחיות של חב' י,ב,ט מיזוג אויר וגבס, הינה בתכנון ובצוע קפדני של כל עבודת המיזוג והגבס . על בסיס תכנית אדריכלית עם סקיצה גרפית ברורה מאוד, בשילוב הצעת מחיר מפורטת בעזרת מנוע הצעת המחיר שבאתר. ובליווי הדמיה ממוחשבת לבדיקת אופציות עיציביות שונות.
 

עיצוב בגבס,עבודות גבס למזגן מיני מרכזי,ועבודות גבס מיוחדות

לחברת י.ב.ט מיזוג אויר וגבס, נסיון רב מאוד של עיצוב בגבס להנמכות תקרה ל- מזגן מיני מרכזי, ו כן ב- עבודות גבס ו- עיצוב בגבס כלליות, כגון: נישות בגבס, כורות גבס , מחיצות גבס דקורטיביות. לחב' י.ב.ט גלריה עשירה מאוד של תמונות, אשר בהם אפשר לראות אפשרויות רבות להנמכות תקרה ל- מזגן מיני מרכזי מהרמה הבסיסית הפשוטה ביותר, עד הרמה הגבוהה בהם אפשר לראות למשל: קרניז גבס גלי בשילוב מדרגה סימטרית. או קרניז גבס מסוג "אפ ליט", בקוים ישרים, או עגולים , או גליים. 
 
חברת י.ב.ט , נותנת בשלב הצעת המחיר הראשונית, סקיצה ציבעונית מפורטת, אשר בה ניתן לראות את מיקום היח' הפנימית עם תעלות השרשורי, ואת כל יציאות המיזוג. בצורה גרפית וברורהבנוסף לסקיצה אנו נותנים הצעת מחיר מפורטת ומדויקת, בה אפשר לראות את עלות כל המרכיבים השונים של העבודה. כמו: עלות המזגן. עלות עבודת הגבס. עלות עבודת ההתקנה.בשלב השני של הצעת המחיר,ניתן לקבל מאיתנו סקיצת תלת מימד ברורה, בה ניתן לראות את כל הנמכות הגבס ועבודות המיזוג,  אותם אנו עומדים לבצע.
בנוסף ניתן לקבל אצלינו יעוץ אישי און ליין לתכנון עבודת מיזוג אויר וגבס
בדירה חדשה

הדמיה ממוחשבת
לעבודות מיזוג אויר וגבס